SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht
ID e produktit :
63315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 15 ari oborr plus garazhda dhe dy shupa, perndryshe shtepia eshte e rregulluar mire, e izoluar dhe posedon nxemje qendrore, ujesjelles, bunar dhe kanalizim. Qmimi sipas marreveshjes. Numri i telefonit: 045 901 995 & 044 379 231.
Informata rreth publikuesit
Regjep
Lipjan
045901995
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »