SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
63317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia nje kateshe me plloq, me teras, Me oborr, kopsht dhe bunar, ujesjelles si dhe kanalizim. Qmimi sipas marreveshjes Numri i telefonit: 044 643 186.
Informata rreth publikuesit
Regjep
Lipjan
045901995
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »