SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 48 ari ne Brezovice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
6347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka prej 48 ari ne Brezovice saketsishte vendi i quajtur Zhari, trualli gjendet rreth rruges kryesore ka dy rrugedalje nga rruga kryesore dhe mbrapa.

Cmimi i shitjes 2000 euro
045 222 771
045 222 770
044 912 912
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »