SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 117m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
6354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat te tregu i gjelbert 117m2 dhe tjetra 94m2
banesat gjenden ne katin e 9
te gatshme per banim
Cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »