SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 1 hektar truall ne lagjen Arberia
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
ID e produktit :
63594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 1 hektar e 2 ari truall mbrapa bazes se Kforit ne Arberi, ish Dragodani. Vendi ka gjeresine me shume se 50 metra, eshte i pershtatshem per ndertim e veprimtari te ndryshme. Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi i truallit eshte 8.500 euro per ari, qmimi i diskutushem.
Pranohet edhe ndrrim me banese dhe pjesen tjeter te gatshme.

AGJENSIONI DION PRISHTINE
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »