SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 118m² ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
6361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete banesa 118m² kati 9.
Banesa gjendet afer Vives se re ndertesa e Rubin Invest.
Banes ka :sallon+kuzhin
3 dhoma gjumi
1 banjo
1 teras
Banesat kan leje ndertimi dhe pranim teknik.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »