SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 350m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
6363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hitet banesa te tregu i gjelbert banesa ka 350m2 dhe gjendet ne katin e 10 plani i baneses behet sipas deshires te bleresit Cmimi per m2 eshte 400 euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »