SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Qender Prishtine e pershtatshme per ZyreBanesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
ID e produktit :
63673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Qender Prishtine e pershtatshme per Zyre

Banesa gjendet prapa semaforave kryesor ne qender te Prishtines, pas kompleksit Lesna.

Adresa: Ulpiane A4/H2/no4

Banesa eshte e pamobiluar dhe shume e pershtatshme per Zyre.

Ka 4 dhoma , korridor, banjo, kuzhine te kompletuar dhe dy ballkona.

Regjioni eshte shume i frektuentuar dhe i qete.

Cmimi 450 euroKontakt 044728643
Informata rreth publikuesit
nita
Prishtinë
044728643
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »