SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
63674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte 2 kateshe
Ka 5 dhoma dhe 2 banjo
Ka 2 koridore dhe 2 taraca
ka kopesht te mjaftueshem prej 5 ari
ka garazh dhe podrum

Numri i telefonit
044292198
Informata rreth publikuesit
Musli
Besianë
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »