SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira per zyre ne qender te Prishtines.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
63695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banesen/zyren me qera, ne qender te Prishtines, Sheshi „Nena Tereze“

Lokacioni eshte shume atraktiv
-42 m2, Kati përdhese
-2 dhoma, korridor dhe banjo

infrastruktura e brendshme teresisht e renovuar dhe e pershtatur per veprimtari te ndryshme ( Zyre, Avokature, noter, ordinance private etj. )

çmimi me marreveshje
Per informata :
044 830 988
Informata rreth publikuesit
Blenard
Prishtinë
Bulevardi "Nena Tereze" [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »