SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje prej 112m2 ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
6370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove 112m2 kati i VII
Banesa gjendet saktesishte afer shkolles fillore Mihail Grameno keni dhe nje zgjedhje tjeter, nese deshironi te keni banese mund te bejme nderrim edhe me ndonje banes ne Ferizaj me te vogel, apo nderrim me ndonje truall ne Ferizaj apo rrethinen e Ferizajit
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »