SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE, 56 DHE 60M2, KATI 3 DHE 6 ```
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:50
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
63700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA E GATSHME NE SHITJE, 56M2, KATI I TRETE, BUZE RRUGES KRYESORE, PRISHTINE FUSHE KOSOVE. PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, DHE BALLKON.
BANESA NE NDERTIM E SIPER NE SHITJE, 60M2, NE KATIN E GJASHTE. PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, DHE BALLKON. PERFUNDON GJATE KETIJ VITI.

LOKACIONI: NDERTESAT E PARA NE FUSHE KOSOVE KUR ARRIHET NGA DREJTIMI I PRISHTINES, KRAHU I DJATHTE I RRUGES.
ÇMIMI 450€/M2

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »