SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE, 48M2, KATI 8 ```
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:51
ID e produktit :
63701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA NE NDERTIM E SIPER NE SHITJE, 48M2, KATI 8.
PERBEHET PREJ DHOME DITE ME KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, DHE BALLKON. PERFUNDON GJATE KETIJ VITI. MUNDESI PRANIMI TE NJE VETURE PLUS PARE.
LOKACIONI: AFER POSTES FUSHE KOSOVE.
ÇMIMI 400€/M2
Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »