SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija me qera ne rrugen e Gjilanit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
6373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija me qera ne rrugen te Gjilanit shtepija eshte e mobiluar dhe ka hymje te veqante
Cmimi 200 euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »