SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija me qera ne rrugen Varoshit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
6374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija me qera ne rruge te varoshit shtepija ka sallon+kuzhin 3 dhoma gjumi dhe eshte e mobiluar komplet ka hymje te veqante vetem per banore
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »