SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepija ne ferizaj rruga Emin Duraku
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
ID e produktit :
6379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne Ferizaj ne rrugen kryesore Emin Duraku, shtepija eshte nje kateshe, dhe ka 6 ari oborr
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »