SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Tavnik - Mitrovice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
63818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Trualli posedon 30 ari, me mundesi ndarje
- Trualli ndodhet ne afersi te stadiumit olimpik "Adem Jashari"
- Me infrastrukture te plote: rruge; kanalizim; ujesjelles dhe rryme
- Pronari shqiptar (e trasheguar)
- I pershtatshem per banim
- Numrat kontaktues: 044 788 131 / 049 357 267
Informata rreth publikuesit
egazon
Mitrovicë
044904952
Tavnik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »