SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qera ne Shtime
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
1100 m²
ID e produktit :
6382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet objekti me qera ne SHtime rruga Prishtines Objekti posedon parking dhe podrum 2 kat lokale nga 350m2 gjithsejt posedon 1100 m2
Cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »