SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet shtepija me qera ne lagje te re afer qerdhes ne Ferizaj
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
6386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet shtepija me qera ne lagje te re afer qerdhes
Shtepija ka dhe oborr eshte e mobiluar ipet vetem per familjar
Cmimi 200 euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »