SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 150m2 me qira ne qender, banese tri dhomeshe.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
63869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 150m2 me qira ne qender, banese tri dhomeshe.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e garshme per banim.
Nxemje qendrore, uje 24 ore, rryme 24 ore.
Çmimi i qirase eshte 1000euro.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »