SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi prej 270m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
6+
Madhësia :
270 m²
ID e produktit :
6397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija 240m2 me 7 ari oborr ne magjistrale Ferizaj-Prishtine 50metra larg nga pompa e benzines Hit PETROLL.
SHtepija eshte 3 kateshe ka 24 dhoma te gjitha te mobiluara perveq katit te fundit
Kati i pare eshte 240m2 dhe shfrytezohet lokal, ka dy banjo dhe dy zyre te rregulluara, ka mundesi qe te shfrytezohet edhe ordinanc. Shtepija ka te gjithe dokumentacion te rregulluar eshte prone shqiptari
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »