SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Prishtine afer Fitores
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '14
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
6400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine afer Fitores, banesa gjendet ne katin e pare, ka 62m2. Ka gjithashtu garazh dhe boks gratis
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Erioni
Ferizaj
045 222 770
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »