SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super ofert Shitet banesa luxoze 140m2 kati i 2-te afer parkut Germia
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:51
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
64027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa luxoze 140m2, ne katin e dyte, afer parkut te Germise, mbrapa AUK-ut. Banesa eshte e punuar extra me gips profesional dhe ka ambient te qete. Ka kete renditje hapesirash:
- qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo, high class jacuzzi
- paradhome
- koridor
- ballkon
Banesa ka nxemje qendrore dhe kondicioner. Shitet pa mobilje.
Qmimi eshte 75.000 euro.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »