SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
64035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 2 dhomëshe(1 Dhomë gjumi dhe 1 Qëndrim ditor) rrugën Dardania, 100 m larg shkollës "Mihal Grameno", në Fushëkosovë, me sipërfaqe 55 m2.
*Objekti është i pajisur me Pranim Teknik
Informata rreth publikuesit
Klodian
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »