SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plac ne Vitomirice-Peje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
ID e produktit :
64075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne shitje jane 17 ari toke , ne Vitomirice - Regjioni 2, Peje. Mundesi te ndarjes ne place. Placet kan 2 qasje apo 2 rruge lidhse me magjistralen Peje-Rozhaje, dhe njekohesisht me magjistralen Peje-Mitrovice

Pronari Shqiptar , posedon token qe 30 vite.

Numri kontaktues : 049 138 774
Informata rreth publikuesit
Blend
Pejë
Regjioni 2 , Vitomirice Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »