SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Dardania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
64145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qira në lagjen Dardania. Banesa ndodhet afër shkollës Dardania.
Banesa ka 80m2 është e mobiluar dhe renovuar komplet. Banesa ka edhe bodrum 16m2.

Banesa lëshohet me qira për familjar.

Na kontaktoni ne numrat: 045 999 800 dhe 049 71 72 73
Informata rreth publikuesit
Fatbardh
Prishtinë
Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »