SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli pesë - 5 ari në qendër te Kamenicës - Dardanës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
64146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli prej pesë ari në qendër të Dardanës - Kamenicë. Trualli posedon tërë infrastrukturen e duhur si: rrugën (e asfaltuar), ujin, kanalizimin dhe dokumentacionin e nevojshum pronsoro - juridik. Gjindet pran Spitalit te Qytetit përballë Konviktit të nxënsve. Është shumë i pershtatshum per ndërtim dhe banim të rehatshum (si dhe biznes).
Bartja e pronësisë mund të bëhet menjëhere tek Blersi.
Bëjmë edhe ndrrime.

Qmimi sipas marrëveshjes.
Tel:( +377) 044146738
Informata rreth publikuesit
Ymer
Gjilan
+37744146738
Pran Spitalit të Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »