SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
6426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nga pronari shitet shtepia ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e re afer maxit 24h, rruges B dhe C autostradave, shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim. vend i mir per banim gjith ashtu esht e pershtatshme per ndonje veprimtari apo biznes apo me leshu me qera, ka qasje ne autostrade siq shihet ne foto, esht 2 - 3 min me vetur nga qendra e qytetit,
Dokumentacioni I gjithi esht ne rregull, dhe kontrata mundet mu be menjher tek noteri

Mbrapa Shtepis posht ne fund te rruges jan dy objekte banesora siq shihet ne foto dhe mbrapa shtepis esht rruga e gjer ne kocka, esh mundsia katin e pare te shtepis nga mbrapa me hap me dritare dhe dyre te gjamit dhe me be Lokal afersisht 85m2

Shtepia gjith ashtu ka mundsi mu be Sistem Banesore mu nda katet kate momentalisht mujn mu nxer 4 Banesa 90m2, zona esht ndertim i lart shum let meret leja ne komun mu ndertu edhe dy kate dot thot gjithsej 6 Banesa 90m2 dhe mu leshu me qera.

Informat: per te gjith te interesuarit e shumt per shtepin, ne pjesen para shtepis qe ka qen nje hapsir, shum nga te interesuarit per shtepi jon frigu mos po behet ndertim i lart 8 apo 10 katesh, dhe per info ne at hapsir jan duke u ndertu tri objeket te vogla vila banesore objekti i par afer shtepis esht 4 kate dhe dy objektet me posht jan nga 5 kateshe po thuajse sa shtepit tona dhe nga rruga dot largohet 3 metra dhe rrugen dhe dritaret i kan ne anen tjeter, ka shtepit tona skan as qasje as dritare... siq e shihni ne foton sqaruese, nje objekt dot jet nal shtepis 4 katesh dhe dy objekte dot jen ner shtepin 5 kate, dhe komplet perpara shtepis esht parku hapsira me ndriqim e atyre objekteve, dot thot me kaq mer fund kjo qeshtje dhe gjith ashtu po kompletohet lagjeja, dhe te interesuarit per shtepin mujn shlir ti verifikojn ne komun keto informata...


Qmimi 235.000

per info shtes Tel 044 240419
Viber +37744240419
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044240419
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »