SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 63m2 ne Ulpianë me dy dhoma te gjumit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
64398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 63m2 ne Ulpianë me dy dhoma te gjumit.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Çmimi eshte 85000euro i negociueshem
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »