SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesa ne fushkosove
Çmimi :
€520.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
64502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesa ne Fushkosove
Rr Enver Maloku Nr 4 afer shkolles Mihajl Gramero
Banesat jane njera mbi tjetren dhe mund te lishen njeri kat me tjetrin
Kati -- I-II-III me nga 84.12m2
si dhe (Penthouse 140m2 450 euro)
Pronar i banesav Nevzad Muslijaj
Nr tel +41794211469
E-mail - n.muslijaj@bluewin.ch
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Gjilan
045601292
Rr Enver Maloku Nr 4 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »