SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi Moderne me Qira ne Sofali - Kodi 0298
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
64544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Germi - Kodi 0298

Lokacioni: Sofali 50 M larg Antenes

- Siperfaqe 150 M2 Banim dhe 1 ari Obor

- Shtepi 2 Katshe

Renditjet:

Kati i pare:

- Sallon me kuzhin

- Shpajz

- Banjo

Kati i dyt

- 3 Dhoma Gjumit

- Banjo

- Qdo dhom posedon ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore ( funksion me pelet)

- Kamin

- Obor

- Uj 24 or me rezervar

- Garazhd per Vetur

- Makin per larjen e robave

- Makin per larjen e enve

- Orbitrekun ( per ushtrime )

- Shtepia eshte e mobiluar ne menyr Moderne me Stilin Kandaz

- Shtepia gjindet ne vend te qet

Çmimi 800 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjensioni prishtina city

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »