SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OSE LESHOHET ME QIRA 84M2 NE LAGJEN ARBERIA ```
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:34
ID e produktit :
64580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OSE LESHOHET ME QIRA BANESE 84M2, TREDHOMESHE NE LAGJEN ARBERIA. BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE. BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, TOALET, BANJO,BALLKON.

ÇMIMI-850€/M2

Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
ARBERI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »