SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 92M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST ```
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:09
ID e produktit :
64590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 92M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST. KY MODEL I BANESES ESHTE I LIRE EDHE NE DISA KATE.
BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, NJE DHOME GJUMI, TOALET, BANJO,BALLKON.

ÇMIMI:
800€/M2 KATET 7-9
850€/M2 KATET 1-3


KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I NDERTUAR ME LEJE DHE I PUNUAR ME NJE CILESI TE MIRE.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »