SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3.50 ari toke ne lagjen Taukbahqe
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:24
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
64639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3.50 ari toke ne lagjen Taukbahqe Vendi ploteson te gjitha kushtet urbanistike per jetese
cilesore rruga eshte e shtruar
toka posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te behet perkthimi
Qmimi per ari 30000 Qmimi diskutohet.

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Taukbahqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »