SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 20 ari toke ne magjistralen prishtin Ferizaj afer motel beka 3
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:41
ID e produktit :
64642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 20 ari toke ne magjistralen prishtin feriza afer motel bekes 3 dhe afer depos kreativit Vendi ploteson te gjitha kushtet urbanistike per jetese
cilesore rruga eshte e shtruar
toka posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te behet perkthimi
Toka ka infrastruktur (rrym uj rrug etj etj)
Qmimi per ari 6000 Qmimi diskutohet.


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Magjsitralja Prishtine Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »