SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2, trekateshe, ne lagjen Sofalia
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
64677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia trekateshe 300m2, ne 4ari e 17metra truall, ne lagjen Sofalia. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002, ka kete perberje;
Kati i pare
- sallon i madh, kuzhine, shpajz, banjo, koridori
Kati i dyte
- sallon i madh, kuzhine, shpajz, 1dhome, banjo, koridor, terasa
Kati i trete
- 3 dhoma te fjetjes, banjo, depo, koridori
Shtepia ka nxemjen qendrore (dru dhe qymyr), garazhen, oborr te rregulluar me gjelbrim,parking te mjaftushem.
Qmimi eshte 175.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »