SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj kat shtepie me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
64714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira katin e 3t te shtepise me hyrje te veqante .
Kati ka 1 dhome gjumi , 1 dhome dite , kuzhine , banjo ballkon ka dhe nxemje qendrore , uje 24 ore .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arti
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »