SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mitrovice - Flat for rent
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
64728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne qender te qytetit, ka nje dhome gjumi, nje dhome e dite, kuzhine, banjo, ballkon. Dhoma e dites mund te perdoret edhe per fjetje (minderi shtrihet. Ne çmim jane te perfshira te gjitha (rryma, uji, interneti dhe Sat dreamboxi). çmimi 300 Euro muaji. Nese mirret per kohe me te shkurter se nje vit apo vetem per nje muaj qmimi ndryshon: Java 100 Euro, Muaji 350.

Banesa eshte e lire prej 30 Shtatorit 2016Apartment/Flat for rent in town centre with one bedroom, one living room, bathroom, kitchen and balcony. It is equipped with all necessary items like wash machine. dish machine, refrigerator, stove, TV etc. Price includes everything (electricity bills, water bills, internet connection and Sat Tv dreambox). Available as of 30 September 2016.
Price 300 Euro monthly.
Contact : +377 (0) 44 146 126 (edhe Viber, Viber also)
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Mitrovicë
044 146 126
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »