SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Pejton.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
64924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Pejton.
Banesa eshte ne katin e gjashte ka lift ne funksion, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase eshte 600euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »