SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
64928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë ne shitje ne Lagjen e Spitalit, posedon 75m2, kati V, me 3-njesi (Sallon, kuzhin dhe 1 dhom gjumi) e mobiluar

çmimi 64.000 euro

Kontaktoni:
+381 (0) 38 721 221
+377 (0) 44 819 618
+377 (0) 44 953 033
e-mail: orchide007@hotmail.fr
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »