SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne qender te qytetit
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
64931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 dhoma gjumi
kuzhina me sallon
shpajz
banjo
ballkon
Banesa eshte e renovuar, ka sistem te ri te rrymes, ujit, laminat te ri, dyer dhe dritare, nxemje me rryme.
Pamja sheh nga ana e qyteti me saktesisht ne rrugen UCK
Ka ndriqim shume te mire.
Informata rreth publikuesit
V
Prishtinë
044126108
Rruga UCK, Qafa,Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »