SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bensen ne lagjen Kalabria Banesa gjindet ne Komplexin EXDC 3
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
64934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bensen ne lagjen Kalabria Banesa gjindet ne Komplexin EXDC 3 ne katin e 4
Banesa eshte 92 m² Neto , ka sallon dhe kuzhine te ndare,dy dhoma gjumi ,koridor ,ballkon,banjo,wc.

Çmimi 900 Euro/m²


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Kalabir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »