SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sesh stepin pre 240m2 ne lagjen Qendresa (mbrapa Bau Marketit)
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:11
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
64937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes stepin pre 240m2 ne lagjen Qendresa (mbrapa Bau Marketit)
Shtepia posedon sallon kuzhin 4 dhoma gjumi 3 banjo 2 ballkona dhe garazha me 4 ari oborr
Qmimi 140000 i diskutushem


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »