SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese ne kalabri afer stacioni te autobusave
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
64969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese ne kalabri afer stacioni te autobusave 65 m2 + teras 200 m2 ne katin 10 -te
Banesa posedon:-
Sallon -
Kuzhin
1 dhome gjumi
-Banjo -
Ballkon + teras
Qmimi 750 euro per m2 dhe tersa 250 per m2 i diskutushem

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »