SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen prej 98.70m2, ne katin e 4-te, ndertesa e \
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:08
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
64985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen prej 98.70m2, ne katin e 4-te, ndertesa e "Art Group" ne Lagjen e Spitalit. Banesa eshte ndertim i ri,
Banesa eshte e gatshme per banim dhe poesdon:
- Sallon me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te gjumit
- banjo
- toalet
- shpajz
-2 ballkona
- koridor
Qmimi eshte 800 euro per m2.

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Lagjia e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »