SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:54
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
64996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen prej 100m2 banim dhe 100m2 terras ne katine e 6-te
Ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve
Banesa posedon
-sallon
- kuzhin
-3 dhoma gjumi
-1 dhome pune
-1banjo
-3ballkona
Qmimi 150.000 euro i diskutushem
PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »