SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
65006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen me sipërfaqe prej 92m2 banesa eshte në katin e parë në lagjen “Kodra e Diellit” Prishtinë, afër shkollës fillore Ismail Qemajli
Banesa posedon:
-Sallon të madhe,
-Kuzhinë,
-Trapezari,
-3 dhoma gjumi,
-1 banjo,
-1 WC,
-dhe bodrum me sipërfaqe 20 m2
Banesa momentalisht eshte me qira mujore
Banesa është komplet e rinovuar në vitin 2011
Cmimi: 115,000 Euro.PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Informata rreth publikuesit
Holding
Prishtinë
044521055
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »