SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Sofali
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Garazh, Shteg në Oborr
ID e produktit :
65018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shtepi me qira ne Gerrmi
*Shtepia gjindet ne Sofali
*Renditjet:
-Kati i pare
-Sallon me kuzhine
-Shpajz
-Banjo
-Kati i dyte
-3 dhoma cdo njera me ballkon te vetin
-Banjo
Shtepia ka oborr permas dhe perpara
Shtepia ka garazh,uje 24 ore me rezervuar.



Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »