SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE SHTEPIA E PLEQVE^
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
65046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Numri i dhomave:
2
Kuadraturë:
50
Përshkrim i sendit:
Shes Banes tek shtepia e Pleqve. Banesa ka 50 m2 dhe gjendet ne katin e 5, ka ashensor. Ndertesa eshte 6 kat e gjysme.
Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-salloni me kuzhine
-dhoma e gjumi

-banjo.

-korridori

-terasa
Ndertesa ka leje ndertimi.

Banesa ka edhe garazhen e saj. Komplet me mobilje dhe garazh cmimi eshte 55 mije euro. Pa garazh 50 mije.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555
049 60 80 70
e-mail:
search –agency@live.com
o.Vlo.44
Çmimi:
50000 €
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »