SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 95m2 me 5 Ari turall.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Viti i ndërtimit :
1980
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
65155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne fushe-kosove me 5 ari truall, Ndertim i vjeter. Ka dy dalje nga para dhe prapa shtepis. Po ashtu veq shtepis jan dhe dy dhoma te cilat njera munde te perdoret per vendabanim kurse tjera eshte e ndertuar per ti len veglat e punes.
Informata rreth publikuesit
Xheton
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »